Biura do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim

W Ostrowie Wielkopolskim znajdziesz biura do wynajęcia o różnej powierzchni i standardzie. Najchętniej wynajmowane są lokale o metrażu do 100 m2 z kilkoma pomieszczeniami lub pojedyncze powierzchnie biurowe na jednoosobowe działalności gospodarcze z dostępem do łazienki i parkingu. Ich ceny wahają się od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu złotych za m2 miesięcznie.

Dlaczego warto wynająć biuro w Ostrowie Wielkopolskim?

Ostrów Wielkopolski to miasto o powierzchni niespełna 42 km2, które zamieszkuje ok. 72 tysiące osób. Jest jednym z ośrodków Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego i słynie z produkcji wagonów kolejowych czy przemysłu drzewnego i odzieżowego. Przy tym jest dobrze skomunikowany z Poznaniem, Kępnem czy Kaliszem. Takie położenie miasta oraz jego charakter gospodarczy sprawiają, że w Ostrowie Wielkopolskim najwięcej przedsiębiorców inwestuje w różne sektory gospodarki. A nowi inwestorzy poszukują biur do wynajęcia o zróżnicowanej powierzchni. Największą popularnością cieszą się lokale do 100 m2 i biura, w których łatwo zorganizować przestrzeń roboczą dla wielu osób jednocześnie, czyli lokale o powierzchni ok. 150 m2.

Na jaką lokalizację biura w Ostrowie Wielkopolskim warto zwrócić uwagę?

W zależności od tego, jaką działalność gospodarczą prowadzisz, biura możesz szukać zarówno w samym centrum miasta przy uroczym rynku lub zupełnie na obrzeżach Ostrowa, np. na osiedlu Prluślin czy Nowe Parcele. W centrum miasta warto zwrócić uwagę na biura umieszczone przy al. Powstańców Wielkopolskich, Rynku, Królowej Jadwigi, Kaliskiej czy Gimnazjalnej. Warto wziąć pod uwagę również lokale przy Dworcowej czy Kolejowej, Wiosny Ludów czy Raszkowskiej.

Nasza wyszukiwarka z pewnością pomoże znaleźć Ci wymarzone biuro do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim w dowolnej lokalizacji.

Zobacz więcej

Jesteś zainteresowany dodaniem ogłoszenia do Palety Biur?