Wszystkie biura w Twoim mieście w jednym miejscu!

Zamieszczenie ogłoszenia w internecie i jego promocja zwykle zabiera bardzo dużo czasu. Dzięki Paleta Biur.pl zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Tworzymy bezpośrednie relacje między najemcami i wynajmującymi. Dzięki promocji ogłoszenia Twój budynek stanie się widoczny w innym, wirtualnym wymiarze, co umożliwi szybszy wynajem lub sprzedaż nieruchomości.

Korzyści płynące ze współpracy z Paletą Biur:

 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  Przygotowujemy ogłoszenie oraz jego promocję.
 • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
  Umożliwiamy bezpośredni kontakt z najemcą.
 • BUDOWANIE WARTOŚCI
  Umacnianie wizerunku Twojej inwestycji na rynku.

PaletaBiur.pl jest ogólnopolskim serwisem ogłoszeniowym skupiającym się na promocji nieruchomości komercyjnych w miastach regionalnych. Misją portalu jest zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich nieruchomości komercyjnych, szczególne biurowych, znajdujących się w Twoim mieście. Niezależnie czy szukasz najemców czy posiadasz w pełni wynajętą nieruchomość, warto być obecnym w internecie. Buduje to rozpoznawalność Twojego obiektu skierowaną do podmiotów, które poszukują powierzchni na wynajem. Pozwoli to w przyszłości z łatwością znaleźć nowych najemców, więc nie czekaj dłużej i otwórz paletę możliwości!

 • KOMPLEKSOWA PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI:
  Szczegółowy opis pozwala poznać Twoją nieruchomość przyszłym najemcom. Zdjęcia, rzuty pięter, warunki najmu oraz wiele innych informacji – wszystko w jednym miejscu.
 • PROMOCJA OGŁOSZENIA W INTERNECIE:
  W ramach najwyższych pakietów oferujemy promocję ogłoszenia w kampaniach reklamowych Google Ads oraz w mediach społecznościowych.
 • WYRÓŻNIENIE OGŁOSZENIA NA STRONIE:
  Przywiązujemy dużą wagę, aby maksymalnie wyeksponować Twoją nieruchomość, dlatego w ramach pakietów oferujemy wyróżnienie ogłoszenia na naszej stronie.
 • WIZYTÓWKA:
  Przedstawienie zalet Twojej nieruchomości pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie wszystkich walorów na tle konkurencji.

Pakiety